Aabitsa töövihik

2.50 

Anne Kloreni koostatud aabitsa juurde kuuluvas sama autori töövihikus on ülesanded, mis toetavad aabitsas õpitavat. Ülesanded arendavad kuulamisoskust, rääkimisoskust, lugemisoskust ja kirjutamisoskust. Samuti suunavad ülesanded töötama nii üksi, paaris kui ka rühmas.

Töövihiku ülaservas on tähestik: laps saab värvida õpitava tähe. Iga tähe esimeseks ülesandeks saab tähe kõrvale tühjadesse kastidesse õpetaja anda sobivaid ülesandeid, näiteks kirjutada tähte erineva suurusega ja värviga; kirjutada sõnu, milles õpitav täht on alguses, keskel, lõpus; erineva pikkusega.

Töövihikusse saab joonistada ja kleepida pilte, mis sobivad õpitava tähega. Tähti saab omakorda disainida ehk neile võib joonistada näo, keha vms. Mõistagi saab ise moodustada ja kirjutada õpitud tähtede ning sõnade abil lauseid, otsida mõistujuttudest tuttavaid sõnu või sõnu, mida seal polnudki jne.

Töövihiku on illustreerinud Kriste Kald.

Aabits töövihik vastab põhikooli riiklikule õppekavale ning haridus- ja teadusministri poolt õppekirjandusele kehtestatud nõuetele. Töövihiku mõõdud on 215 x 245 mm, lehekülgi 72, klamberköites, ISBN 978-9949-9707-8-0.

Nii aabitsat kui ka töövihikut saab osta raamatupoodidest ja tellida otse kirjastuselt. Hinnale lisandub käibemaks 9%.